Nowy Obniżka! Gastro Pack Still vol. 1/2 - Exotic vol. 2 Zobacz większe

Gastro Pack Still vol. 1/2 - Exotic vol. 2

Nowy produkt

Czas odtwarzania Pakietu 23 h 25 min.

To odpowiada zakupowi 30 albumów.(11,33 zł. za album)

W pakiecie są 222 utwory.

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Muzyka doskonale się sprawdza w lokalach gastronomicznych, jest tak dobrana że swoją naturalnością nie przeszkadza żadnej grupie wiekowej i klientom słuchającym różnych gatunków muzycznych.

Więcej szczegółów

340,00 zł brutto

-59,00 zł

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Gastro Pack Still vol. 1/ 2 – Exotic vol. 2 to połączenie trzech pakietów muzycznych o różnym brzmieniu i klimacie, przenikających się i uzupełniających w ciekawy, oryginalny i świetnie brzmiący sposób. Na pakiet składają się aż 222 utwory muzyczne łączące brzmienia klasyczne z egzotycznymi. Czas odtwarzania pakietu wynosi 23 godziny i 25 minut i  odpowiada 30 albumom muzycznym.

Gastro Pack Still vol. 1/ 2 – Exotic vol. 2 dedykowany jest wszelkim lokalom gastronomicznym, gdyż doskonale wpisuje się w klimat każdej restauracji, pubu czy kawiarni, sprzyja konsumpcji, rozmowom przy kawie i relaksowi. Niezwykłe połączenie subtelnych dźwięków fortepianu z egzotycznym brzmieniem sprawia, że kompozycja muzyczna znajdująca się w tym pakiecie mile zaskakuje, przynosi klasyczne, muzyczne ukojenie oraz pobudza energią tropików.

Do pakietu dołączony został Certyfikat Legalności, który zwalnia z opłat dla ZAIKS i innych organizacji zajmujących się działalnością na rzecz praw autorskich. Certyfikat daje prawo do odtwarzania pakietu w danym lokalu bez żadnych dodatkowych kosztów, umów i jest całkowicie legalny.

Do Pakietu dodamy trzy albumy gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiednie Albumy.

Nie kupuj kota w worku !!!

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Napisz do Nas! :)