Stale rosnące koszty niszczą Twój biznes? Walka z corocznie wzrastającym ZUS’em i podatkiem (niekiedy również VAT) jest niczym walka z wiatrakami – wydaje Ci się, że możesz, ale tak naprawdę „Państwo” zawsze zwycięży. Wychodząc poza sztywne ramy biurokracji, w obawie o stale rosnące koszty i wszechobecne kontrole, firma  InvestMusic Grzegorz Sikorski dołączyła do Fundacji „Firma dla każdego”. Wyznajemy zasadę, iż obniżenie kosztów prowadzenia działalności, a zarazem zwiększenie zysku jest priorytetem każdego przedsiębiorcy. 

 Muzyką profesjonalnie zajmuję się od trzech lat, choć od niepamiętnych czasów jest to moja pasja. Jako, że stawiam na nieustający rozwój, oferuję kompleksowe rozwiązania, produkty związane z nagłośnieniem, które są kolejną cegiełką dołożoną do muzycznego biznesu. Dzięki stuprocentowemu zaangażowaniu, doświadczeniu i doskonałej organizacji pracy, jestem w stanie zagwarantować terminowość i niezawodność w zakresie dostarczania muzyki oraz sprzętu do nagłośnienia.  

Wiem, że w przypadku sprzętu nagłośnieniowego, liczy się przede wszystkim dobranie odpowiedniego nagłośnienia i to odgrywa główną rolę w przypadku oferowanych przeze mnie urządzeń. Zestawy, składające się ze wzmacniacza, głośników i muzyki, testuje osobiście przed sprzedażą, dzięki czemu kupujący ma pewność, że wszystko działa perfekcyjnie. Muzyka, którą oferuję, to muzyka tła gatunku Chillout. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dbając o wspólne osiągnięcie założonych celów. To dlatego oferuję szeroki wachlarz możliwości wyboru zestawów nagłośnieniowych wraz z muzyką, która jest specjalnie wyselekcjonowana, by w pełni sprostać oczekiwaniom firm, ich gości i klientów. Gwarantuję fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego zestawu, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą w zakresie nagłośnienia i muzyki odpowiedniej do lokalu.


Napisz do Nas! :)