ZESTAW GASTRO PACK - BLUETOOTH - 180W - BEZ RADIA - JAKOŚĆ

Nowy produkt

Zestaw składa się z:

Wzmacniacz 100V DCB-180BC+BT - cena 1090 zł. > Zobacz

6 x Głośnik sufitowy HQM-610SO - cena 960 zł. > Zobacz

Pendrive 4GB Nano Micro Line - cena 25 zł. > Zobacz

Do wyboru Pakiety 3 w 1 - 340 zł. (11,33 zł album) > Zobacz

Do wyboru trzy Albumy - w cenie zestawu, gratis > Zobacz

Certyfikat - w cenie muzyki > Zobacz

Razem = 2415 zł. brutto

Taniej nie znajdziesz takiego zestawu !!!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 330,00 zł brutto

-85,00 zł

2 415,00 zł brutto

Więcej informacji

Super zestaw w świetnej cenie. Wysokiej jakości wzmacniacz zapewni idealny, a zarazem łatwy w obsłudze system nagłośnienia. Inteligentne rozwiązania techniczne zastosowane we wzmacniaczu w połączeniu z głośnikami sufitowymi pozwolą na kompleksowy przekaz dźwięku, który zachwyci każdego Klienta. Dołączony do zestawu krótki pendrive oraz dwa albumy ze świetną muzyka sprawią, iż korzystanie oraz słuchanie muzyki w lokalu stanie się idealnym rozwiązaniem przyciągającym nowych Klientów oraz zapewniającym miłą atmosferę podczas różnego rodzaju spotkań, imprez oraz innych wydarzeń.

Zestaw nie zawiera radia FM, co korzystnie wpływa na obniżenie kosztów, gdyż w tej sytuacji nie ma potrzeby opłacania abonamentu radiowo-telewizyjnego.  Wzrasta również bezpieczeństwo w sytuacjach omyłkowego włączenia radia przez personel korzystając z muzyki nie wymagającej opłat m.in. do  ZAiKS, STOART, ZPAV.

Własne nagłośnienie oraz muzyka to bardzo istotna kwestia, która wpływa na wizerunek firmy oraz zwiększenie grona potencjalnych Klientów.

Napisz do Nas! :)