Obniżka! Gastro Pack Chillout Dynamic Zobacz większe

Pakiet Dynamic

Nowy produkt

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Do Pakietu dodamy jeden album gratis.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

123,00 zł brutto

-75,00 zł

198,00 zł brutto

Więcej informacji

Pakiet można zakupić w wersji elektronicznej bez dodatkowych kosztów lub na pendrive.

Czas odtwarzania Pakietu 7 h 45 min.

W pakiecie jest 96 utworów.

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z mocniejszym brzmieniem z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Pakiet Gastro Pack Chillout Dynamic składa się z 96 specjalnie dobranych utworów muzycznych z gatunku muzyki chillout, idealnej jako tło muzyczne do lokali gastronomicznych, barów, fastfoodów, food trucków, kawiarni, lodziarni i wielu innych. Czas trwania zestawu wynosi 7 godzin 45 minut i odpowiada 10 albumom. Muzyka znajdująca się w zestawie to muzyka tła, wpadająca w ucho, pełna przyjemnych brzmień i melodii, idealnie wpisujących się w nastrój miejsca. Utwory wyróżniają się jakością dźwięku, doskonale dobraną melodyką oraz różnorodnością.

Odtwarzanie publiczne pakietu muzycznego Gastro Pack Chillout Dynamic nie wymaga żadnych opłat i zawierania umów ze stowarzyszeniami zajmującymi się zarządzaniem prawami autorskimi twórców, m.in. ZAIKS, ZPAV, STOART. Do zestawu dołączony jest Certyfikat Legalności będący licencją na użyczenie odsłuchu utworów na czas nieokreślony. Dzięki niemu odtwarzanie muzyki nie wymaga specjalnych pozwoleń ani dodatkowych opłat. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie jest całkowicie zgodne z prawem, korzystne i atrakcyjne cenowo.

Do Pakietu dodamy jeden album gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiedni Album.

Napisz do Nas! :)