Nowy Obniżka! Gastro Pack Chillout Still vol. 2 Zobacz większe

Gastro Pack Still vol. 2

Nowy produkt

Czas odtwarzania Pakietu 7 h 42 min.

To odpowiada zakupowi 10 albumów.(14,90 zł. za album)

W pakiecie jest 85 utworów.

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Muzyka doskonale się sprawdza w lokalach gastronomicznych, jest tak dobrana że swoją naturalnością nie przeszkadza żadnej grupie wiekowej i klientom słuchającym różnych gatunków muzycznych.

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

-34,00 zł

183,00 zł brutto

Więcej informacji

Gastro Pack Still vol. 2, czyli zasób 10-ciu wyjątkowych albumów muzycznych

Zasób 10 albumów muzycznych – 85 utworów – prawie 8h muzyki – Gastro Pack Still vol. 2 to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom – właścicielom i zarządcom wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. To, co wyróżnia prezentowany przez nas produkt na tle konkurencyjnych to starannie wyselekcjonowana mieszanka najlepszych na rynku melodii! Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że Gastro Pack Still vol. 2 doskonale sprawdzi się zarówno w przytulnych kawiarenkach, stylowych restauracjach jak i modnych barach.

Naturalna mieszanka wpadających w ucho melodii posiada w zestawie Certyfikat Legalności. Gastro Pack Still vol. 2 sprzyja minimalizacji kosztów prowadzenia działalności. Prezentowane przez nas rozwiązanie jest całkowite wolne od opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV i innych. Prawie 8h doskonałej muzyki – wysokiej jakości utwory przypadną do gustu Klientom o różnych preferencjach muzycznych.

Wpadające w ucho i zapadające w pamięci melodie sprawią, że Wasz lokal gastronomiczny nie będzie mógł odpędzić się od nowych Klientów.

Do Pakietu dodamy jeden album gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiedni Album.

Nie kupuj kota w worku !!!

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Napisz do Nas! :)