Nowy Obniżka! Gastro Pack Chillout Still vol. 1/2 Zobacz większe

Gastro Pack Still vol. 1/2

Nowy produkt

Czas odtwarzania Pakietu 15 h 42 min.

To odpowiada zakupowi 20 albumów.(12 zł. za album)

W pakiecie jest 157 utworów. 

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Muzyka doskonale się sprawdza w lokalach gastronomicznych, jest tak dobrana że swoją naturalnością nie przeszkadza żadnej grupie wiekowej i klientom słuchającym różnych gatunków muzycznych.

Więcej szczegółów

240,00 zł brutto

-55,00 zł

295,00 zł brutto

Więcej informacji

Gastro Pack Still vol. 1/ 2 to zestaw wyselekcjonowanych utworów z gatunku muzyki chillout z nutą klasycznych instrumentów takich jak na przykład fortepian, tworzących niezwykłą kompozycję muzyczną, doskonale sprawdzającą się w każdym lokalu gastronomicznym, począwszy od restauracji przez kawiarnię po wielogwiazdkowe restauracje czy hotele.

W skład zestawu wychodzi 157 utworów, co odpowiada 20 albumom muzycznym. Czas trwania wynosi 15 godzin i 42 minuty, dzięki czemu kompozycja jest zróżnicowana, bogata w różne melodie i brzmienia. Gastro Pack Still vol. 1/ 2 to pakiet dedykowany lokalom gastronomicznym, którym zależy na zapewnieniu przyjemnej atmosfery i nastroju idealnego do spożywania posiłków, długich rozmów, relaksowania się i spotkaniom z przyjaciółmi.

Dzięki dołączonemu do zestawu Certyfikatowi Legalności odtwarzanie muzyki nie wymaga zgłaszania się do ZAIKS, zawierania umów czy uiszczania żadnych dodatkowych opłat. Certyfikat daje licencję na użyczenie odsłuchu utworów na czas nieokreślony, jest zgodny z prawem i zapewnia bezpieczeństwo podczas kontroli.

Do Pakietu dodamy dwa albumy gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiednie Albumy.

Nie kupuj kota w worku !!!

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Napisz do Nas! :)