Nowy Obniżka! Gastro Pack Still vol. 1/2 - Classic Zobacz większe

Gastro Pack Still vol. 1/2 - Chillout Classic

Nowy produkt

Czas odtwarzania Pakietu 23 h 18 min.

To odpowiada zakupowi 30 albumów.(11,33 zł. za album)

W pakiecie jest 240 utworów.

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Muzyka doskonale się sprawdza w lokalach gastronomicznych, jest tak dobrana że swoją naturalnością nie przeszkadza żadnej grupie wiekowej i klientom słuchającym różnych gatunków muzycznych.

Więcej szczegółów

340,00 zł brutto

-59,00 zł

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Gastro Pack Still vol. 1/ 2 – Chillout Classic to niezwykłe zestawienie trzech pakietów muzycznych o odmiennym brzmieniu, dedykowane jest wszelkiego typu lokalom gastronomicznym, salonom i gabinetom z różnych branż, którym zależy na przyjemnym klimacie i nastrojowej atmosferze w miejscu pracy.

Pakiet Gastro  Pack Still vol. 1/ 2 – Chillout Classic zawiera aż 240 utworów muzycznych z gatunku muzyki tła. Czas odtwarzania pakietu to 23 godziny i 18 minut, co odpowiada 30 albumom muzycznym. Utwory pełne instrumentalnych brzmień i klasycznego fortepianu przeplatają się z muzyką chillout, co zapewnia niezwykły klimat muzyczny, oryginalne i przyjemne dla ucha zestawienie dźwięków i melodii.

Do pakietu Gastro Pack Still vol. 1/ 2 – Chillout Classic dołączony został Certyfikat Legalności, który uprawnia do legalnego odtwarzania pakietu  muzycznego w miejscu publicznym. Dzięki licencji na użyczenie odsłuchu utworów na czas nieokreślony nie ma potrzeby uiszczania żadnych dodatkowych opłat z tytułu praw autorskich czy podpisywania umów z organizacjami takimi jak ZAIKS, ZPAV, STOART.

Do Pakietu dodamy trzy albumy gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiednie Albumy.

Nie kupuj kota w worku !!!

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Napisz do Nas! :)