Nowy Obniżka! Gastro Pack Chillout Classic-Dynamic Zobacz większe

Gastro Pack Chillout Classic-Dynamic

Nowy produkt

Czas odtwarzania Pakietu 15 h 22 min.

To odpowiada zakupowi 20 albumów.(12 zł. za album)

W pakiecie jest 179 utworów. 

Podczas kontroli wystarczy pokazać Certyfikat Legalności, wzór można zobaczyć w tej zakładce --> KLIKNIJ

Utwory są zbiorem wpadających w ucho melodii z możliwością zrezygnowania z opłat do ZAiKS, STOART, ZPAV etc.

Muzyka doskonale się sprawdza w lokalach gastronomicznych, jest tak dobrana że swoją naturalnością nie przeszkadza żadnej grupie wiekowej i klientom słuchającym różnych gatunków muzycznych.

Więcej szczegółów

240,00 zł brutto

-55,00 zł

295,00 zł brutto

Więcej informacji

Gastro Pack Chillout Classic-Dynamic to zestaw muzyki tła, doskonale sprawdzającej się w każdym lokalu gastronomicznym. W skład zestawu wchodzi 179 utworów, co odpowiada 20 albumom. Pakiet muzyczny Gastro Pack Chillout Classic-Dynamic to trwająca ponad 15 godzin uczta muzyczna z gatunku chillout.

W zestawie znajdują się utwory o subtelnym i łagodnym brzmieniu, melodyjne i harmonijne, przyjemne dla ucha. Wprowadzą miłą atmosferę do lokalu oraz pozwolą na stworzenie wyjątkowego nastroju. Dzięki bogatej kompozycji zestaw jest zróżnicowany muzycznie, a specjalnie dobrane utwory tworzą spójną całość, która przypadnie do gustu każdemu.

Do zestawu dołączony jest Certyfikat Legalności zapewniający możliwość uniknięcia zawierania wiążących umów z ZAIKSEM i gwarantujący bezpieczne, zgodne z prawem, całkowicie legalne zwolnienie z opłat z tytułu praw autorskich. Certyfikat Legalności daje prawo do odsłuchu utworu w danym lokalu na czas nieokreślony, przez co zapewnia komfort, oszczędność i brak dodatkowych wydatków.

Do Pakietu dodamy dwa albumy gratis, nad niebieskim przyciskiem koszyka proszę wybrać dla siebie odpowiednie Albumy.

Nie kupuj kota w worku !!!

Posłuchaj minutowych kawałków wszystkich utworów:

Napisz do Nas! :)